NZOZ Kwitnąca

kwitnaca6A.jpg

W Ośrodku Kwitnąca zapewniamy pacjentom bardzo komfortowe warunki pobytowe, w standardzie hotelowym, oraz kompleksową opiekę medyczną, sprawowaną przez lekarzy specjalistów.

 

Posiadamy zaplecze diagnostyczne (np. Echo, USG, Holter, próba wysiłkowa...), rehabilitacyjne z pełni wyposażoną bazą terapeutyczną, zespół rehabilitantów, pielęgniarek i opiekunek pacjentów.  Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów Ośrodek posiada w pełni wyposażony odcinek intensywnego nadzoru. 

Ośrodek "Kwitnąca" otoczony jest zabytkowym parkiem, w którym pacjenci mogą spędzać pogodne dni.  W NZOZ Kwitnąca trzy kondygnacje, ponad 3000 m2, przeznaczone jest bezpośrednio dla pacjentów.

 

Na parterze mieści się recepcja, gabinety lekarzy specjalistów, gabinety diagnostyczno-zabiegowe i doskonale wyposażony oddział rehabilitacji.

Pierwsze i drugie piętro przeznaczone są dla pacjentów stacjonarnych i składają się z 48 dwu i jednoosobowych pokoi, które zapewniają satysfakcję z pobytu nawet dla najbardziej wymagających pacjentów. Każdy pokój jest wyposażony w dużą łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju znajduje się telewizor i radio.

 

Na każdym piętrze znajduje się dyżurka pielęgniarska i pokoje, w których można prowadzić bezpośredni monitorowany nadzór nad zdrowiem pacjenta wymagającego intensywniejszej obserwacji i leczenia. Na każdym piętrze dostępne są sale do rehabilitacji naszych pacjentów.

Opieka medyczna to przede wszystkim doświadczeni fachowcy: lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci legitymujący się wieloletnią praktyką kliniczną wspierani przez nowoczesne wyposażenie medyczne.

W ośrodku Kwitnąca opiekę nad pacjentami sprawują specjaliści z zakresu chorób wewnętrznych, kardiologii, neurologii, chirurgii ortopedycznej, rehabilitacji medycznej.

 

Do dyspozycji personel medyczny posiada nowy i nowoczesny sprzęt diagnostyczny, rehabilitacyjny i pielęgnacyjny.

Ponadto prowadzimy opiekę medyczną długoterminową w domach pacjentów zapewniając konsultacje lekarskie, zabiegi, badania, rehabilitację oraz opiekę pielęgniarską i opiekunek medycznych. Pomagamy w wypożyczeniu lub zakupie stosowanego wyposażenia medycznego (łóżka, wózki, sprzęt medyczny).

pierwsza_ulotka2.jpg
IMG_4749_m.jpg
AN.jpg

Nadzór organizacyjny prowadzi Dyrektor

Adam Nowak, MBA

Rokosz.jpg

Nadzór medyczny oraz lekarską opiekę neurologiczną prowadzi

Dyrektor ds. Medycznych

lek med  Anna Rokosz specjalista neurolog

Lekarską opiekę  internistyczną prowadzi

  • lek. med. Anna Kastory-Gaj

  • lek. med. Alicja Kędzierska specjalista chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, hepatolog

Lekarską opiekę kardiologiczną oraz internistyczną prowadzi
lek. med. Krzysztof Ideć
specjalista kardiolog i chorób wewnętrznych.

Lekarską opiekę ortopedyczną prowadzi
lek. med. Piotr Hankus
specjalista chirurg ortopeda

Działem fizjoterapii kieruje

mgr Jan Hankus

Opiekę pielęgniarską nadzoruje
mgr Edyta Ozga

Opiekę opiekunek medycznych koordynuje mgr Ewa Kowacka

Psycholog
mgr Agnieszka Salon

Właścicielem Medycznej Opieki Długoterminowej "Kwitnąca" jest firma KTMD SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS: 0000347722, NIP: 6772338481, REGON: 121148453).

"Kwitnąca" to nazwa Ośrodka Rehabilitacyjno - Opiekuńczego pochodząca od nazwy ulicy przy której powstał główny budynek w Zagórzycach Dworskich. Zagórzyce Dworskie to spokojna i urokliwa wieś leżąca zaledwie parę kilometrów od Krakowa z bardzo dogodnym dojazdem. Od strony Krakowa prowadzą przynajmniej trzy drogi dojazdowe. Można dojechać bezpośrednio od trasy w kierunku Warszawy. 

Pierwszych pacjentów stacjonarnych przyjęliśmy w sierpniu 2018 r.

Głównymi obszarami naszych działań są:

1. Rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna neurologiczna, kardiologiczna, pozabiegowa i ogólnoustrojowa

2. Zakład opiekuńczo leczniczy

3. Poradnie lekarzy specjalistów: kardiolog, neurolog, chirurg ortopeda, internista, psychiatra, neurologopeda.

Neurologopeda 
mgr Aleksandra Kasztelan

Administracja i planowanie ruchu chorych 
mgr Jolanta Gumulińska

+48 577 705 006 - nowe zgłoszenie i administracja
zapraszamy w godzinach od 7:30 do 15:00

EFS_kolor-300dpi.jpg

+48 12 639 85 51 - recepcja, oddziały 
czynny całą dobę.