top of page

NZOZ Kwitnąca

kwitnaca6A.jpg

W Ośrodku Kwitnąca zapewniamy pacjentom bardzo komfortowe warunki pobytowe, w standardzie hotelowym, oraz kompleksową opiekę medyczną, sprawowaną przez lekarzy specjalistów.

 

Posiadamy zaplecze diagnostyczne (np. Echo, USG, Holter, próba wysiłkowa...), rehabilitacyjne z pełni wyposażoną bazą terapeutyczną, zespół rehabilitantów, pielęgniarek i opiekunek pacjentów.  Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów Ośrodek posiada w pełni wyposażony odcinek intensywnego nadzoru. 

Ośrodek "Kwitnąca" otoczony jest zabytkowym parkiem, w którym pacjenci mogą spędzać pogodne dni.  W NZOZ Kwitnąca trzy kondygnacje, ponad 3000 m2, przeznaczone jest bezpośrednio dla pacjentów.

 

Na parterze mieści się recepcja, gabinety lekarzy specjalistów, gabinety diagnostyczno-zabiegowe i doskonale wyposażony oddział rehabilitacji.

Pierwsze i drugie piętro przeznaczone są dla pacjentów stacjonarnych i składają się z 48 dwu i jednoosobowych pokoi, które zapewniają satysfakcję z pobytu nawet dla najbardziej wymagających pacjentów. Każdy pokój jest wyposażony w dużą łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju znajduje się telewizor i radio.

 

Na każdym piętrze znajduje się dyżurka pielęgniarska i pokoje, w których można prowadzić bezpośredni monitorowany nadzór nad zdrowiem pacjenta wymagającego intensywniejszej obserwacji i leczenia. Na każdym piętrze dostępne są sale do rehabilitacji naszych pacjentów.

Opieka medyczna to przede wszystkim doświadczeni fachowcy: lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci legitymujący się wieloletnią praktyką kliniczną wspierani przez nowoczesne wyposażenie medyczne.

W ośrodku Kwitnąca opiekę nad pacjentami sprawują specjaliści z zakresu chorób wewnętrznych, kardiologii, neurologii, chirurgii ortopedycznej, rehabilitacji medycznej.

 

Do dyspozycji personel medyczny posiada nowy i nowoczesny sprzęt diagnostyczny, rehabilitacyjny i pielęgnacyjny.

Ponadto prowadzimy opiekę medyczną długoterminową w domach pacjentów zapewniając konsultacje lekarskie, zabiegi, badania, rehabilitację oraz opiekę pielęgniarską i opiekunek medycznych. Pomagamy w wypożyczeniu lub zakupie stosowanego wyposażenia medycznego (łóżka, wózki, sprzęt medyczny).

pierwsza_ulotka2.jpg
IMG_4749_m.jpg
AN.jpg

Nadzór organizacyjny prowadzi Dyrektor

Adam Nowak, MBA

Rokosz.jpg

Nadzór medyczny oraz lekarską opiekę neurologiczną prowadzi

Dyrektor ds. Medycznych

lek med  Anna Rokosz specjalista neurolog

Lekarską opiekę  internistyczną prowadzi

  • lek. med. Anna Kastory-Gaj

  • lek. med. Alicja Kędzierska specjalista chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, hepatolog

Lekarską opiekę lekarską w zakresie rehabilitacji prowadzi

  • dr. n. med. Tadeusz Mazur specjalista neurolog, lekarz rehabilitacji medycznej

Działem fizjoterapii kieruje

mgr Jan Hankus

Opiekę pielęgniarską nadzoruje
Marlena Janas

Psycholog
mgr Agnieszka Salon

Logopeda 
mgr Agnieszka Salon

Administracja i planowanie ruchu chorych 
mgr Jolanta Gomulińska

Administracja, kadry, finanse

mgr Anna Chamerlińska

Właścicielem Specjalistycznego Ośrodka Rehabilitacji Stacjonarnej iOpieki Długoterminowej "Kwitnąca" jest firma KTMD SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS: 0000347722, NIP: 6772338481, REGON: 121148453).

"Kwitnąca" to nazwa Ośrodka Rehabilitacyjno - Opiekuńczego pochodząca od nazwy ulicy przy której powstał główny budynek w Zagórzycach Dworskich. Zagórzyce Dworskie to spokojna i urokliwa wieś leżąca zaledwie parę kilometrów od Krakowa z bardzo dogodnym dojazdem. Od strony Krakowa prowadzą przynajmniej trzy drogi dojazdowe. Można dojechać bezpośrednio od trasy w kierunku Warszawy. 

Pierwszych pacjentów stacjonarnych przyjęliśmy w sierpniu 2018 r.

Głównymi obszarami naszych działań są:

1. Rehabilitacja stacjonarna i ambulatoryjna neurologiczna, pozabiegowa i ogólnoustrojowa

2. Zakład opiekuńczo leczniczy dla pacjentów wentylowanych mechanicznie

3. Poradnie lekarzy specjalistów: neurolog, internista

+48 577 705 006 - nowe zgłoszenie
i administracja - zapraszamy w godzinach od 7:30 do 15:00

+48 12 639 85 51 - recepcja, oddziały 
czynny całą dobę.

bottom of page